yazılım ve programlama

 

 

                              YAZILIM ve PROGRAMLAMA

Yazılım şirketimiz piyasada bulunan bazı şirketlerin oluşturduğu hazır programların, uygulamaların sunmadığı değişik ve çeşitli fonksiyonlar ile hizmet sunmaktadır. Ele alınan fonksiyonları sizler için projelendirerek geliştiriyoruz. 

Yazılım ekibimizin özgün olarak yazdığı ve projelendirdiği yazılımlar ve programlar sizin için en ideal konuma getirilerek, firma olarak işinizi ve kalitenizi bir tık daha yukarıya çekiyor. Yazılım ve programlama konusunda istediğiniz uygulamaları/yazılımları geliştirmektedir. Hatasız ve hazır şablonlu olmayan özgün yazılımları sizler için geliştiriyoruz. Yapmanız gereken tek şey istediğiniz yazılımın içeriklerini ve ne amaçla kullanılacağını bize bildirmeniz olacaktır. Çoğu şirkette olmayan ve çok çeşitli fonksiyonlara sahip özgün yazılımlara sahip olmak istiyor musunuz? Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli bir faktör olmaktadır. Dilediğiniz yazılım ve programlama projelerine sahip olmak için daha fazla beklemeyin! 

Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Özgün yazılım ve programlama projelerine sahip olmak için bizi arayabilirsiniz. Bir telefon kadar yakınınızdayız! 

 

Web Sayfası Tasarımı

Son Projelerimiz

 • 02
  Şub '17

  Multitek Görüntülü Konuşma Sistemleri

  Multitek Görüntülü Konuşma sistemleri İle bayiiliğimiz Başlamış olup Sizlere Akıllı Ev Sistemleri, Apartman Konuşma Sistemleri ve Telefon Santralleri konusunda hizmet Vermekten Onur Duyarız..

 • 05
  Kas '15

  ETA Bayisi Olduk

  Eta İle Yaptığımız Bayiilik Sözleşmesi İle Sizlere Kendi Bünyemizde ETA Bayii olarak Satış Teknik Destek Yedek alma ve Yeniden Kurulum Konularında Hizmet Vermekten Gurur Duyarız.

Başarı Hikayeleri..

testimonial author Beyninizi zinde tutmanın yolu

Bilim adamlarına göre sporla birlikte beyne daha fazla kan, oksijen, beyin sağlığını koruyan besleyici maddeler ve yeni beyin hücreleriyle aralarındaki bağlantıları oluşturan büyüme hormonu gidiyor. Haftada bir kaç kez yapılan egzersizin, 50'li yaşlardan sonra aklı zinde tutmanın en iyi yöntemi olduğu sonucuna varıldı.

Spor 50 yaş üzerindekilerin 'beynini koruyor Avustralya'nın Canberra Üniversitesi'nde yapılan araştırmada, haftada bir kaç kez yapılan orta dereceli egzersizin, 50'li yaşlardan sonra aklı zinde tutmanın en iyi yöntemi olduğu sonucuna varıldı. Geçmişte yapılan 39 farklı araştırmanın analiz edildiği çalışmaya göre, düşünme ve hafıza kabiliyetleri en çok kalp ve kaslarını düzenli olarak çalıştıranlarda gelişiyor.

Devamını oku...

Hemen Arayın, Hizmetlerimizle Bugün Tanışın! Bize Ulaşın

Firmamızdan Haberler

Ofisimiz ve Servisimiz

Ofis Lokasyonumuz

Ofisimiz

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38
Tel: +90(212)485 4114
E-Posta: palm@palmbilisim.com

Teknik Servis

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38/A
Gsm: +90(507)815 4914
E-Posta: servis@palmbilisim.com