backup alma veri yedekleme                            Veri Yedekleme ve Depolama Hizmeti

Verilerinizi güvende tutmak için yedekleme işlemi yaparak verilerinizi depolamanız gerekir. Sizin için önem taşıyan verileriniz bizim için de önem taşımaktadır. İşte bu yüzden bu alanda da hizmet vermekteyiz.  

 

Verilerin olası bir sorunla karşılaşma ihtimalini hesaba katarak yedekleme yapılması sizin yararınıza olmaktadır. Yedekleme işleminin yapılmaması durumu bazen ciddi sonuçlara yol açmaktadır. Eğer bir şirket sahibiyseniz sizin için elinizdeki verilerin tümü ayrı ayrı değerlidir ve bunların yedeklenerek depolanması gerekmektedir. Veri yedeklemesi yapmamış iseniz ve bilgisayarınızda bulunan yedekler ise bazı programlar ile geri getirilebilir ancak zaman alıcı olabilir. Bu nedenle her veri sonrasında yedekleme işlemi yapılması gerekir.

 

Veri Yedeklemesinin Sağladığı Yararlar:

 • Verilerinizin korunması yüksek seviyededir.
 • Elektrik kesintisi, bazı olası sorunlar sonrasında yedeklerinizin bir disk de, bellekte vb. durmuş olması verilerinizin kaybolmaması için güzel bir yöntemdir.

Kaliteli Bir Hizmet Vermekteyiz!

Verilerinizi güvenli ve sağlam tutmak için desteğe mi ihtiyacınız var? İşte şu anda tamda doğru adrestesiniz. Verilerinizi sağlıklı bir şekilde yedekleyebilir ve sizlere kaliteli hizmet sunabiliriz. Avantajlarımızdan yararlanmak ve güzel bir hizmet almak için daha fazla beklemeyin, bizi arayın!

 

 

 

 

 

Son Projelerimiz

 • 02
  Şub '17

  Multitek Görüntülü Konuşma Sistemleri

  Multitek Görüntülü Konuşma sistemleri İle bayiiliğimiz Başlamış olup Sizlere Akıllı Ev Sistemleri, Apartman Konuşma Sistemleri ve Telefon Santralleri konusunda hizmet Vermekten Onur Duyarız..

 • 05
  Kas '15

  ETA Bayisi Olduk

  Eta İle Yaptığımız Bayiilik Sözleşmesi İle Sizlere Kendi Bünyemizde ETA Bayii olarak Satış Teknik Destek Yedek alma ve Yeniden Kurulum Konularında Hizmet Vermekten Gurur Duyarız.

Başarı Hikayeleri..

testimonial author Beyninizi zinde tutmanın yolu

Bilim adamlarına göre sporla birlikte beyne daha fazla kan, oksijen, beyin sağlığını koruyan besleyici maddeler ve yeni beyin hücreleriyle aralarındaki bağlantıları oluşturan büyüme hormonu gidiyor. Haftada bir kaç kez yapılan egzersizin, 50'li yaşlardan sonra aklı zinde tutmanın en iyi yöntemi olduğu sonucuna varıldı.

Spor 50 yaş üzerindekilerin 'beynini koruyor Avustralya'nın Canberra Üniversitesi'nde yapılan araştırmada, haftada bir kaç kez yapılan orta dereceli egzersizin, 50'li yaşlardan sonra aklı zinde tutmanın en iyi yöntemi olduğu sonucuna varıldı. Geçmişte yapılan 39 farklı araştırmanın analiz edildiği çalışmaya göre, düşünme ve hafıza kabiliyetleri en çok kalp ve kaslarını düzenli olarak çalıştıranlarda gelişiyor.

Devamını oku...

Hemen Arayın, Hizmetlerimizle Bugün Tanışın! Bize Ulaşın

Firmamızdan Haberler

Ofisimiz ve Servisimiz

Ofis Lokasyonumuz

Ofisimiz

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38
Tel: +90(212)485 4114
E-Posta: palm@palmbilisim.com

Teknik Servis

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38/A
Gsm: +90(507)815 4914
E-Posta: servis@palmbilisim.com