ETA BAYİİ

ETA bayi programlama adına en güzel imkan ve güzellikleri sunmaktadır. Ekibimiz ile birlikte sizlere her zaman hizmet sunmak ve kaliteli işler yaparak memnuniyetinizi kazanmak için çalışıyoruz.

Bayi olarak uzman, yetenekli ve girişimci ekibimizle çalışıyoruz. En iyi ve profesyonel yazılımları üreterek daha geniş kitlelere ulaşıyoruz. Arananlar listesinin başında gelen ETA bayimiz sizler için 7/24 hizmet vermektedir. Programlama ve yazılım adına güzel işlere imza atıyoruz ve günden güne müşteri memnuniyetini artırıyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve hizmet olarak kalıcılığı sağlamak adına unutulmaz sağlam yazılımlar geliştiriyor ve üretiyoruz.

Sizin için iş başındayız. Hizmetimizden yararlanmak için daha fazla zaman kaybetmeyin. Bir telefon kadar yakınınızdayız. 

Siz isteyin ETA bayi olarak sizler için üretelim ve yapalım!

Son Projelerimiz

 • 02
  Şub '17

  Multitek Görüntülü Konuşma Sistemleri

  Multitek Görüntülü Konuşma sistemleri İle bayiiliğimiz Başlamış olup Sizlere Akıllı Ev Sistemleri, Apartman Konuşma Sistemleri ve Telefon Santralleri konusunda hizmet Vermekten Onur Duyarız..

 • 05
  Kas '15

  ETA Bayisi Olduk

  Eta İle Yaptığımız Bayiilik Sözleşmesi İle Sizlere Kendi Bünyemizde ETA Bayii olarak Satış Teknik Destek Yedek alma ve Yeniden Kurulum Konularında Hizmet Vermekten Gurur Duyarız.

Başarı Hikayeleri..

testimonial author Başarı için yapılmaması gereken 20 şey

"Başarılı insanların kesinlikle yapmayacağı 20 şey nedir? Gayrimenkul zengini Chris Heller'ın  danışmanlara verdiği seminerde başarılı olmak için yapılması gerekenler hakkında bilgiler verdi... İşte  Heller'a göre iş yaşamında başarı için yapılması gerekenler... 

Başarı için yapılmaması gereken 20 şey

ABD gayrimenkul danışmanlığı şirketi Keller Williams’ın dünya başkanı ve Keller Williams Türkiye ortağı Chris Heller, İstanbul’da düzenlenen “Başarılı Kişilerin Asla Yapmayacağı 20 Şey” konulu seminerde yüzlerce danışmanla bir araya geldi.

Devamını oku...

Hemen Arayın, Hizmetlerimizle Bugün Tanışın! Bize Ulaşın

Firmamızdan Haberler

Ofisimiz ve Servisimiz

Ofis Lokasyonumuz

Ofisimiz

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38
Tel: +90(212)485 4114
E-Posta: palm@palmbilisim.com

Teknik Servis

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38/A
Gsm: +90(507)815 4914
E-Posta: servis@palmbilisim.com