ETA BAYİİ

ETA bayi programlama adına en güzel imkan ve güzellikleri sunmaktadır. Ekibimiz ile birlikte sizlere her zaman hizmet sunmak ve kaliteli işler yaparak memnuniyetinizi kazanmak için çalışıyoruz.

Bayi olarak uzman, yetenekli ve girişimci ekibimizle çalışıyoruz. En iyi ve profesyonel yazılımları üreterek daha geniş kitlelere ulaşıyoruz. Arananlar listesinin başında gelen ETA bayimiz sizler için 7/24 hizmet vermektedir. Programlama ve yazılım adına güzel işlere imza atıyoruz ve günden güne müşteri memnuniyetini artırıyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve hizmet olarak kalıcılığı sağlamak adına unutulmaz sağlam yazılımlar geliştiriyor ve üretiyoruz.

Sizin için iş başındayız. Hizmetimizden yararlanmak için daha fazla zaman kaybetmeyin. Bir telefon kadar yakınınızdayız. 

Siz isteyin ETA bayi olarak sizler için üretelim ve yapalım!

Son Projelerimiz

 • 02
  Şub '17

  Multitek Görüntülü Konuşma Sistemleri

  Multitek Görüntülü Konuşma sistemleri İle bayiiliğimiz Başlamış olup Sizlere Akıllı Ev Sistemleri, Apartman Konuşma Sistemleri ve Telefon Santralleri konusunda hizmet Vermekten Onur Duyarız..

 • 05
  Kas '15

  ETA Bayisi Olduk

  Eta İle Yaptığımız Bayiilik Sözleşmesi İle Sizlere Kendi Bünyemizde ETA Bayii olarak Satış Teknik Destek Yedek alma ve Yeniden Kurulum Konularında Hizmet Vermekten Gurur Duyarız.

Başarı Hikayeleri..

testimonial author 50 dolarla nasıl dünya markası olunur?

Steve Jobs’ı, Mark Zuckerberg’i ya da Jeff Bezos’u hemen hemen herkes tanır. Ancak “Phil Knight” adını duyanların sayısı çok azdır. Oysa onun yarattığı Nike markası en az diğerlerinin yarattığı markalar kadar gündelik hayatın bir parçası haline geldi. İşte bir "Ayakkabı Kurdu"nun ağzından kendi başarı öyküsü...

Nike'ı 50 dolarla nasıl yarattım?
Start up’lardan CEO’lara, KOBİ’lerden büyük şirket liderlerine derslerle dolu bu serüveni Phil Knight şöyle anlattı...

Devamını oku...

Hemen Arayın, Hizmetlerimizle Bugün Tanışın! Bize Ulaşın

Firmamızdan Haberler

Ofisimiz ve Servisimiz

Ofis Lokasyonumuz

Ofisimiz

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38
Tel: +90(212)485 4114
E-Posta: palm@palmbilisim.com

Teknik Servis

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38/A
Gsm: +90(507)815 4914
E-Posta: servis@palmbilisim.com