akınsoft bayi

AKINSOFT BAYİİ

Gün geçtikçe adından daha çok söz ettiren Akınsoft bayi, geliştirdiği ve ürettiği yazılımlar sayesinde Türkiye'nin bilişim sektörüne yön veren ve ışık olan bir bayidir. Yakın zamanda da Dünya bilişiminde de önde gelecek ve konuşulacak bir bayi olacaktır. 

Misyonu bakımından en çok aranan ve tercih edilen Akınsoft bayisi yenilikçi, geliştirici ve girişimci ekibiyle çalışmaktan gurur duyuyor. Türkiye'nin her yerine ulaşan ve çözüm odaklı olan Akınsoft bayisi daha çok geniş kitleye sesini duyurmaya devam ediyor ve yönüyle de ileride bilişim sektörlerinin vazgeçilmezi olacaktır.

Akınsoft bayisi olarak ekibimizle hizmet vermekten onur duyarız. Önceliğimiz sağlam ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz.

Son Projelerimiz

 • 02
  Şub '17

  Multitek Görüntülü Konuşma Sistemleri

  Multitek Görüntülü Konuşma sistemleri İle bayiiliğimiz Başlamış olup Sizlere Akıllı Ev Sistemleri, Apartman Konuşma Sistemleri ve Telefon Santralleri konusunda hizmet Vermekten Onur Duyarız..

 • 05
  Kas '15

  ETA Bayisi Olduk

  Eta İle Yaptığımız Bayiilik Sözleşmesi İle Sizlere Kendi Bünyemizde ETA Bayii olarak Satış Teknik Destek Yedek alma ve Yeniden Kurulum Konularında Hizmet Vermekten Gurur Duyarız.

Başarı Hikayeleri..

testimonial author Başarı için yapılmaması gereken 20 şey

"Başarılı insanların kesinlikle yapmayacağı 20 şey nedir? Gayrimenkul zengini Chris Heller'ın  danışmanlara verdiği seminerde başarılı olmak için yapılması gerekenler hakkında bilgiler verdi... İşte  Heller'a göre iş yaşamında başarı için yapılması gerekenler... 

Başarı için yapılmaması gereken 20 şey

ABD gayrimenkul danışmanlığı şirketi Keller Williams’ın dünya başkanı ve Keller Williams Türkiye ortağı Chris Heller, İstanbul’da düzenlenen “Başarılı Kişilerin Asla Yapmayacağı 20 Şey” konulu seminerde yüzlerce danışmanla bir araya geldi.

Devamını oku...

Hemen Arayın, Hizmetlerimizle Bugün Tanışın! Bize Ulaşın

Firmamızdan Haberler

Ofisimiz ve Servisimiz

Ofis Lokasyonumuz

Ofisimiz

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38
Tel: +90(212)485 4114
E-Posta: palm@palmbilisim.com

Teknik Servis

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38/A
Gsm: +90(507)815 4914
E-Posta: servis@palmbilisim.com