×

Uyarı

Joomla\CMS\Filesystem\Folder::create: Infinite loop detected.

                                                       

 

 

Kartlı Geçiş Sistemleri

Hizmetlerimiz arasında en iyi sistemlerden biri olan kartlı geçiş sistemi, gün geçtikçe daha da yaygın hale gelmektedir. Tercihler arasında en çok sevilen ve en çok istenilen ürünlerden biri olmaktadır. Belirlenen alanlara kurulan ve sadece belirli yetkili kişilerin giriş yapabileceği bir sistemdir.

Bilgisayar bağlantısı gerektirmeyen bir sistemdir. Master kartının okutulması ile çalışmaktadır. Kart okutma işleminden sonra bir sonraki geçiş işlemlerine/yetkilerine izin verir. Kullanım alanları açısından çok yaygın olan bir sitemdir. Genellikle bina, ofis, depo, oda ve apartman kapılarında kullanılmaktadır. Kartlı geçiş sistemi, kartla geçiş olanağı sağlamasının yanı sıra şifre ile geçiş hakkı da tanımaktadır. Baltalama(sabotaj) yapılması gibi durumlarda kendini kilitleme ve kapatma özelliğine sahiptir.

Güvenle tercih edebileceğiniz sağlam sistemlerden biri olan kartlı geçiş sistemi artık hemen hemen her yerde bulunmaktadır. Sizde bu güvenlik sistemini kullanmak ister misiniz? O halde bizimle iletişime geçerek, bütün avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Kalitemiz işimiz! Sizlere iyi ve sağlam hizmetler vermekten onur duyarız.

 

Çok Satanlar

Son Projelerimiz

 • 02
  Şub '17

  Multitek Görüntülü Konuşma Sistemleri

  Multitek Görüntülü Konuşma sistemleri İle bayiiliğimiz Başlamış olup Sizlere Akıllı Ev Sistemleri, Apartman Konuşma Sistemleri ve Telefon Santralleri konusunda hizmet Vermekten Onur Duyarız..

 • 05
  Kas '15

  ETA Bayisi Olduk

  Eta İle Yaptığımız Bayiilik Sözleşmesi İle Sizlere Kendi Bünyemizde ETA Bayii olarak Satış Teknik Destek Yedek alma ve Yeniden Kurulum Konularında Hizmet Vermekten Gurur Duyarız.

Başarı Hikayeleri..

testimonial author 50 dolarla nasıl dünya markası olunur?

Steve Jobs’ı, Mark Zuckerberg’i ya da Jeff Bezos’u hemen hemen herkes tanır. Ancak “Phil Knight” adını duyanların sayısı çok azdır. Oysa onun yarattığı Nike markası en az diğerlerinin yarattığı markalar kadar gündelik hayatın bir parçası haline geldi. İşte bir "Ayakkabı Kurdu"nun ağzından kendi başarı öyküsü...

Nike'ı 50 dolarla nasıl yarattım?
Start up’lardan CEO’lara, KOBİ’lerden büyük şirket liderlerine derslerle dolu bu serüveni Phil Knight şöyle anlattı...

Devamını oku...

Hemen Arayın, Hizmetlerimizle Bugün Tanışın! Bize Ulaşın

Firmamızdan Haberler

Ofisimiz ve Servisimiz

Ofis Lokasyonumuz

Ofisimiz

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38
Tel: +90(212)485 4114
E-Posta: palm@palmbilisim.com

Teknik Servis

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38/A
Gsm: +90(507)815 4914
E-Posta: servis@palmbilisim.com