kurumsal bakım anlaşması

 

                                                                              Kurumsal Bakım Anlaşması Neler Sunmaktadır

Bilgisayar sahibi misiniz? Birden çok bilgisayarınız mı var? Bir şirket veya firma sahibi misiniz? Eğer bu sorulardan herhangi biri size uyuyorsa kurumsal bakım anlaşması yaparak tüm ihtiyaçlarınızı gidermemiz mümkündür. Peki, kurumsal bakım anlaşması nedir? Ne işe yarar?

 1. Kurumsal Bakım Anlaşması Nedir? Ne işe yarar?

Kurumsal bakım anlaşması, şirket veya firma sahiplerinin ellerinde bulunan birden çok bilgisayarı olduğunda yapılması uygun olan bir anlaşmadır. Bilgisayar sayısı arttıkça meydana gelecek olan arıza sayısı da artmaktadır. İşte bu nedenle bilgisayarlar da karşılaşılacak tüm sorunları çözmek için bilgisayar arıza bakım anlaşması yapılmaktadır. Yapılan anlaşmalar dilerseniz yıllık olarak yapılmaktadır. 1 yıl içerisinde istediğiniz zaman diliminde bizlerle iletişime geçebilir ve tüm arızalara anında çözüm bulabilirsiniz.

        Kurumsal Bakım Anlaşmasının Sağladığı Kolaylıklar:

 • Bilgisayarlara yerinde işlem yapılmaktadır. Herhangi bir arıza sırasında teknik servisimizi arayarak yardım isteyebilme ve zaman kaybı yaşamadan arızaları giderebilme şansına sahip oluyorsunuz.
 • Yıllık olarak anlaşma yapmak istemezseniz 6 aylık bir anlaşma yapma hakkına da sahipsiniz.
 • Bilgisayar dışındaki teknolojik cihazlarınız(tarayıcı, yazıcı, barkod okuyucular vb.) içinde servisimizden yararlanabiliyorsunuz.
 • Ücretlendirme ise kurumsal bakım anlaşması yapılmadan önce belirlenmektedir. Elinizde bulunan bilgisayar, yazıcı, tarayıcı ve diğer cihazların yapısına, özelliklerine bakılarak uygun fiyatlandırma yapılmaktadır.
 • Servisimizden memnun kaldığınız takdirde dilerseniz süreyi uzatabilirsiniz.
 • Ay da bir kere bilgisayarınızla ilgili bakımlar yapılmaktadır.
 • Ağ kurulumlarıyla ilgili olarak da destek sağlanmaktadır.
 • Uzaktan bağlantı desteği de verilmektedir.
 • Bilgisayarın güvenliği ile ilgili işlemlere yapılmaktadır.
 • Gerekli olan tüm bakım hizmetleri ile destek sağlanmaktadır.
 1. Kurumsal Bakım Anlaşmasının Müşteriye Katkısı Nedir?

Anlaşma yapan müşterilerimizin diğer tüm müşterilerimizden daha fazla önceliği olmaktadır. Arıza olduğu an da teknik servisimiz zaman kaybetmeden bulunduğunuz şirkete gelerek size yardımcı olmaktadır. 

Anlaşma sonrasında müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Siz de kurumsal bakım anlaşması yaptırarak bu özelliklerden yararlanabilir ve öncelikli müşterilerimizden olabilirsiniz. En özel fırsatlar ve avantajlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir ve daha detaylı bilgiler eşliğinde servisimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Son Projelerimiz

 • 02
  Şub '17

  Multitek Görüntülü Konuşma Sistemleri

  Multitek Görüntülü Konuşma sistemleri İle bayiiliğimiz Başlamış olup Sizlere Akıllı Ev Sistemleri, Apartman Konuşma Sistemleri ve Telefon Santralleri konusunda hizmet Vermekten Onur Duyarız..

 • 05
  Kas '15

  ETA Bayisi Olduk

  Eta İle Yaptığımız Bayiilik Sözleşmesi İle Sizlere Kendi Bünyemizde ETA Bayii olarak Satış Teknik Destek Yedek alma ve Yeniden Kurulum Konularında Hizmet Vermekten Gurur Duyarız.

Başarı Hikayeleri..

testimonial author Başarı için yapılmaması gereken 20 şey

"Başarılı insanların kesinlikle yapmayacağı 20 şey nedir? Gayrimenkul zengini Chris Heller'ın  danışmanlara verdiği seminerde başarılı olmak için yapılması gerekenler hakkında bilgiler verdi... İşte  Heller'a göre iş yaşamında başarı için yapılması gerekenler... 

Başarı için yapılmaması gereken 20 şey

ABD gayrimenkul danışmanlığı şirketi Keller Williams’ın dünya başkanı ve Keller Williams Türkiye ortağı Chris Heller, İstanbul’da düzenlenen “Başarılı Kişilerin Asla Yapmayacağı 20 Şey” konulu seminerde yüzlerce danışmanla bir araya geldi.

Devamını oku...

Hemen Arayın, Hizmetlerimizle Bugün Tanışın! Bize Ulaşın

Firmamızdan Haberler

Ofisimiz ve Servisimiz

Ofis Lokasyonumuz

Ofisimiz

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38
Tel: +90(212)485 4114
E-Posta: palm@palmbilisim.com

Teknik Servis

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38/A
Gsm: +90(507)815 4914
E-Posta: servis@palmbilisim.com