joomla içerik yönetim sistemi

                                                                     

                                                                  Joomla İçerik Yönetim Sistemi

Joomla, güçlü ve kullanışlı web sayfaları oluşturarak Online(çevrimiçi) uygulamalar geliştirebileceğimiz bir yazılım içerik yönetim sistemidir. Kolay tasarımı ve kullanılabilirliği sayesinde sıklıkla tercih edilen hatta en sevilen yazılımlardan biri olmuştur.

İçerik Yönetim Sistemi Nedir?

İçerik yönetim sistemi, bir yedekleme bir kayıt işlemini düşünün veya bir hard disk, usb de düşünebilirsiniz. Verileriniz yani bilgilerinizin tutulduğu bir platformdur. Web sayfanızla ilgili olan her içeriği tek tek kayıt altına alan ve bunları saklayan/depolayan kullanışlı bir uygulamadır. İçerik bakımından da zenginleştirilmiş bir alt yapısı bulunmaktadır. Joomla içerikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Kolay metinler
 • Resimler
 • Müzikler
 • Videolar
 • Belgeler
 • Dersler vb. gibi daha birçok bileşenden oluşturulabilmektedir.

Dilediğiniz bileşenleri istediğiniz tarzda geliştirebileceğimiz joomla içerik yönetim sistemini tercih edenler, bu yazılımı tercih etmenin mutluluğunu yaşamakta ve joomla geniş kitle yapısıyla gün geçtikçe daha da yayılmaktadır. 

Joomla İçerik Yönetim Sistemini Sen de Keşfetmelisin!

Joomla ile binlerce tema içerisinden dilediğiniz temaları seçin ve sizler için hazırlayalım. Bu tasarım sayesinde kolay ve kullanışlı bir web sayfasına ulaşmak ister misiniz? O halde daha fazla vakit kaybetmeden en uygun tasarım fiyatları ve en zenginleştirilmiş içerik yönetim sistemi için bizlere ulaşın!

İçeriklerinizin güvenli bir şekilde tutulmasını sağlayan joomla artık yanı başınızda!

 

Web Sayfası Tasarımı

Son Projelerimiz

 • 02
  Şub '17

  Multitek Görüntülü Konuşma Sistemleri

  Multitek Görüntülü Konuşma sistemleri İle bayiiliğimiz Başlamış olup Sizlere Akıllı Ev Sistemleri, Apartman Konuşma Sistemleri ve Telefon Santralleri konusunda hizmet Vermekten Onur Duyarız..

 • 05
  Kas '15

  ETA Bayisi Olduk

  Eta İle Yaptığımız Bayiilik Sözleşmesi İle Sizlere Kendi Bünyemizde ETA Bayii olarak Satış Teknik Destek Yedek alma ve Yeniden Kurulum Konularında Hizmet Vermekten Gurur Duyarız.

Başarı Hikayeleri..

testimonial author Başarı için yapılmaması gereken 20 şey

"Başarılı insanların kesinlikle yapmayacağı 20 şey nedir? Gayrimenkul zengini Chris Heller'ın  danışmanlara verdiği seminerde başarılı olmak için yapılması gerekenler hakkında bilgiler verdi... İşte  Heller'a göre iş yaşamında başarı için yapılması gerekenler... 

Başarı için yapılmaması gereken 20 şey

ABD gayrimenkul danışmanlığı şirketi Keller Williams’ın dünya başkanı ve Keller Williams Türkiye ortağı Chris Heller, İstanbul’da düzenlenen “Başarılı Kişilerin Asla Yapmayacağı 20 Şey” konulu seminerde yüzlerce danışmanla bir araya geldi.

Devamını oku...

Hemen Arayın, Hizmetlerimizle Bugün Tanışın! Bize Ulaşın

Firmamızdan Haberler

Ofisimiz ve Servisimiz

Ofis Lokasyonumuz

Ofisimiz

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38
Tel: +90(212)485 4114
E-Posta: palm@palmbilisim.com

Teknik Servis

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38/A
Gsm: +90(507)815 4914
E-Posta: servis@palmbilisim.com