Veri Kurtarma Hizmetleri Nasıl Yapılıyor?

 2004 yılında beridir hizmet veren ve en iyi şekilde performans gösteren bir  şirket olarak sizlere daha güzel imkânlar sağlama amacındayız. Şirketimiz çeşitli  sayıda hizmetler vermektedir. Bu hizmetlerimizden biri olan veri kurtarma  hizmetleri, dijital(bilgisayar, telefon, kamera) olan tüm cihazların uğramış   oldukları veri kayıplarını onararak kurtarma işlemi yapmaktadır. Elinizdeki  cihazlarda herhangi bir kayıp meydana geldiğinde üzülmeyin! Çünkü veri  kurtarma hizmetleri sizler için hizmet vermektedir.

 Veri Kurtarma Hizmetlerinin Yararları:

 •  Uygun ücretlendirme sayesinde zorluk yaşamadan bu hizmetten  yararlanabilirsiniz.
 • Veri kurtarma işlemi sadece bilgisayar ve hard diskler üzerinde yapılmamaktadır. Telefon, kamera, video, usb bellek vb. gibi dijital cihazlar içinde hizmet vermektedir.
 • Getirilen diskler ve diğer cihazlara gerektiğinde elle de müdahale edilmektedir(diskleri açıp temizlemek, bilgisayar bileşenlerini temizlemek vs.).
 • Özverili bir şekilde bakım yapılır ve veriler onarılmaya/kurtarılmaya çalışılır.
 • Cihazlarınız doğru onarılmamış ve gereken veriler getirilmemiş ise ücret ödemesi yapmama hakkına sahipsiniz.
 • Veri kurtarma hizmetlerinden destek aldığınız zaman en geç 10 gün içinde size dönüt yapmaktadırlar. Verilerinize 10 gün içinde kavuşabilme şansına sahipsiniz
 • Veri kurtarma hizmeti olarak onca yıldır kaliteli bir hizmet vermekteyiz.
 • Veri kayıplarının nedenleri detaylı olarak araştırılarak raporlanmaktadır.

Hizmetimizden Yararlanmak İster misiniz?

Verileriniz artık kaybolmayacak. Başarılı ekibimiz ve sunduğumuz kaliteli hizmetimiz sayesinde verilerinize kavuşabileceksiniz. Veri kurtarma desteğimizle yanınızdayız. Müşteri memnuniyetimiz bizim değerimiz. Sizde verilerinizi geri getirmek istiyor musunuz? O halde durmayın! Bizimle iletişime geçerek bir adım önde olun. Kalitemiz, işimiz ve emeğimiz.

 

 

Kurumsal Teknik Servis

Şirketinizin bünyesindeki Bilgisayarların Bakımı Yazıcıların Toner Dolumu Harddiskinizdeki Verilerin Kurtarılması Detaylı Virüs Temizliği Network Sorunları ve Daha Bir Çok Konuda Profesyonel Ekibimiz Sizlerin Yanında.

Detaylar

Son Projelerimiz

 • 02
  Şub '17

  Multitek Görüntülü Konuşma Sistemleri

  Multitek Görüntülü Konuşma sistemleri İle bayiiliğimiz Başlamış olup Sizlere Akıllı Ev Sistemleri, Apartman Konuşma Sistemleri ve Telefon Santralleri konusunda hizmet Vermekten Onur Duyarız..

 • 05
  Kas '15

  ETA Bayisi Olduk

  Eta İle Yaptığımız Bayiilik Sözleşmesi İle Sizlere Kendi Bünyemizde ETA Bayii olarak Satış Teknik Destek Yedek alma ve Yeniden Kurulum Konularında Hizmet Vermekten Gurur Duyarız.

Başarı Hikayeleri..

testimonial author 50 dolarla nasıl dünya markası olunur?

Steve Jobs’ı, Mark Zuckerberg’i ya da Jeff Bezos’u hemen hemen herkes tanır. Ancak “Phil Knight” adını duyanların sayısı çok azdır. Oysa onun yarattığı Nike markası en az diğerlerinin yarattığı markalar kadar gündelik hayatın bir parçası haline geldi. İşte bir "Ayakkabı Kurdu"nun ağzından kendi başarı öyküsü...

Nike'ı 50 dolarla nasıl yarattım?
Start up’lardan CEO’lara, KOBİ’lerden büyük şirket liderlerine derslerle dolu bu serüveni Phil Knight şöyle anlattı...

Devamını oku...

Hemen Arayın, Hizmetlerimizle Bugün Tanışın! Bize Ulaşın

Firmamızdan Haberler

Ofisimiz ve Servisimiz

Ofis Lokasyonumuz

Ofisimiz

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38
Tel: +90(212)485 4114
E-Posta: palm@palmbilisim.com

Teknik Servis

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38/A
Gsm: +90(507)815 4914
E-Posta: servis@palmbilisim.com