Kurumsal Web Sitesi Tasarımları

Web sitesi denildiğinde akla gelen ve tercihler arasında ilk sırada olan kurumsal web site tasarımları düşünülmektedir. Sıklıkla kullanılan, tasarım aşaması kuvvetli olan kurumsal hizmetler, Profiller açısından oldukça güçlü bir alt yapıya sahiptir. 

Kurumsal web siteleri hazırlanırken tüm detaylar önceden planlanmaktadır. Hangi amaç kitleye hitap edecekse o kitlenin özellikleri göz önünde bulundurularak tasarlanmaktadır. Hedef kitlenin özellikleri şu şekilde derlenebilir:

 • Ziyaretçi ile ilgili Profiller
 • Ziyaretçinin özel olarak erişebileceği ziyaretçi bölgeleri vs. düşünülerek tasarlanmaktadır.

Bu özelliklerin yanı sıra kurumsal web siteleri, kullanılabilirlik yönünden de sağlam bir yapıya sahiptir. Sitelere erişirken herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için önlemler önceden alınarak bu sorunlar ortadan kaldırılmaktadır. Bu sayede her yerden/bölgeden erişim sağlanması amaçlanarak dizayn edilmektedir.

Kurumsal web siteleri tasarlanırken özellikle kurum hüviyetine(kimlik) ve kurumun İmlekine(logo) uyumlu olarak hazırlanmaktadır. Ayrıca kurumsal web site tasarımlarının çeşitleri de mevcuttur. Örneğin;

 • Firma web sitesi, kişisel web sitesi, e-ticaret web sitesi, emlak web sitesi, dernek web sitesi, otel web sitesi, genel web sitesi, araba kiralama web sitesi vs.

Bu gibi içerikler mevcut olmakla beraber daha birçok özelliğe açık olan kurumsal web siteleri için daha fazla beklemeyin! Kendinize uyumlu olan kurumsal web site şablonlarını seçin ve en iyi tasarımlara sahip olun!

 

 

 

 

 

Web Sayfası Tasarımı

Son Projelerimiz

 • 02
  Şub '17

  Multitek Görüntülü Konuşma Sistemleri

  Multitek Görüntülü Konuşma sistemleri İle bayiiliğimiz Başlamış olup Sizlere Akıllı Ev Sistemleri, Apartman Konuşma Sistemleri ve Telefon Santralleri konusunda hizmet Vermekten Onur Duyarız..

 • 05
  Kas '15

  ETA Bayisi Olduk

  Eta İle Yaptığımız Bayiilik Sözleşmesi İle Sizlere Kendi Bünyemizde ETA Bayii olarak Satış Teknik Destek Yedek alma ve Yeniden Kurulum Konularında Hizmet Vermekten Gurur Duyarız.

Başarı Hikayeleri..

testimonial author Beyninizi zinde tutmanın yolu

Bilim adamlarına göre sporla birlikte beyne daha fazla kan, oksijen, beyin sağlığını koruyan besleyici maddeler ve yeni beyin hücreleriyle aralarındaki bağlantıları oluşturan büyüme hormonu gidiyor. Haftada bir kaç kez yapılan egzersizin, 50'li yaşlardan sonra aklı zinde tutmanın en iyi yöntemi olduğu sonucuna varıldı.

Spor 50 yaş üzerindekilerin 'beynini koruyor Avustralya'nın Canberra Üniversitesi'nde yapılan araştırmada, haftada bir kaç kez yapılan orta dereceli egzersizin, 50'li yaşlardan sonra aklı zinde tutmanın en iyi yöntemi olduğu sonucuna varıldı. Geçmişte yapılan 39 farklı araştırmanın analiz edildiği çalışmaya göre, düşünme ve hafıza kabiliyetleri en çok kalp ve kaslarını düzenli olarak çalıştıranlarda gelişiyor.

Devamını oku...

Hemen Arayın, Hizmetlerimizle Bugün Tanışın! Bize Ulaşın

Firmamızdan Haberler

Ofisimiz ve Servisimiz

Ofis Lokasyonumuz

Ofisimiz

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38
Tel: +90(212)485 4114
E-Posta: palm@palmbilisim.com

Teknik Servis

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38/A
Gsm: +90(507)815 4914
E-Posta: servis@palmbilisim.com