×

Uyarı

Joomla\CMS\Filesystem\Folder::create: Infinite loop detected.

                                                                                                                                     

                                                                                                                                              Parmak Okuma Sistemleri

Parmak okuma sistemi, parmak izi ile tanıma ve parmak izi ile geçiş için kullanılmaktadır. Yurt, yemekhane, personel girişi ve üye gibi takip etme sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Akıllı telefonlar da bile parmak izi ile tanıma ve parmak okuma sistemi kullanılmaktadır.          

Giriş- çıkışlarda kullanılan parmak okuma sistemi sayesinde personel, üye veya herhangi bir kişi parmak izlerini okutarak giriş yapabilmektedir. Parmak izi alınmamış olan ve oraya girmesi yasak olan kişiler parmak izleri okutulmadığı için giremezler. Böylelikle güvenliğiniz sağlama alınmış olur. Özellikle en özel sistemlerden biri olan parmak okuma sisteminin kişiye özel olması güvenlik açısından bir numaradır. Herkesin parmak izi kendine özgüdür ve başkası tarafından kullanılamaz.

Parmak okuma sistemleri sayesinde güvende kalmak mı istiyorsunuz? Bizimle hemen iletişime geçebilir ve detaylardan haberdar olabilirsiniz.

 

Son Projelerimiz

 • 02
  Şub '17

  Multitek Görüntülü Konuşma Sistemleri

  Multitek Görüntülü Konuşma sistemleri İle bayiiliğimiz Başlamış olup Sizlere Akıllı Ev Sistemleri, Apartman Konuşma Sistemleri ve Telefon Santralleri konusunda hizmet Vermekten Onur Duyarız..

 • 05
  Kas '15

  ETA Bayisi Olduk

  Eta İle Yaptığımız Bayiilik Sözleşmesi İle Sizlere Kendi Bünyemizde ETA Bayii olarak Satış Teknik Destek Yedek alma ve Yeniden Kurulum Konularında Hizmet Vermekten Gurur Duyarız.

Başarı Hikayeleri..

testimonial author Beyninizi zinde tutmanın yolu

Bilim adamlarına göre sporla birlikte beyne daha fazla kan, oksijen, beyin sağlığını koruyan besleyici maddeler ve yeni beyin hücreleriyle aralarındaki bağlantıları oluşturan büyüme hormonu gidiyor. Haftada bir kaç kez yapılan egzersizin, 50'li yaşlardan sonra aklı zinde tutmanın en iyi yöntemi olduğu sonucuna varıldı.

Spor 50 yaş üzerindekilerin 'beynini koruyor Avustralya'nın Canberra Üniversitesi'nde yapılan araştırmada, haftada bir kaç kez yapılan orta dereceli egzersizin, 50'li yaşlardan sonra aklı zinde tutmanın en iyi yöntemi olduğu sonucuna varıldı. Geçmişte yapılan 39 farklı araştırmanın analiz edildiği çalışmaya göre, düşünme ve hafıza kabiliyetleri en çok kalp ve kaslarını düzenli olarak çalıştıranlarda gelişiyor.

Devamını oku...

Hemen Arayın, Hizmetlerimizle Bugün Tanışın! Bize Ulaşın

Firmamızdan Haberler

Ofisimiz ve Servisimiz

Ofis Lokasyonumuz

Ofisimiz

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38
Tel: +90(212)485 4114
E-Posta: palm@palmbilisim.com

Teknik Servis

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38/A
Gsm: +90(507)815 4914
E-Posta: servis@palmbilisim.com