Detaylı virüs temizleme

 

                                                                                                                          Detaylı Virüs Temizleme Hizmeti

Bilgisayarınıza dışarıdan gelen bir zararlı yazılım mı bulaştı? Zararlı yazılımlardan kurtulmanız da mümkündür. Bilgisayarınızı ve sisteminizi güvende tutmak için hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır verdiğimiz hizmet sayesinde performans ve kalite olarak daima yükseldik ve müşteri memnuniyetini dikkate alarak ilerledik. Peki, detaylı virüs temizleme hizmetini nasıl salıyoruz?

 

 • Sağladığımız Hizmet:

Zararlı yazılımlar; virüs, solucan, Truva atı, casus yazılımlar vb. gibi birçok çeşitte olabilmektedir. Bütün bu yazılımlardan korunmak için anti-virüs programları ve güvenlik duvarı kullanılarak önlem alınmaktadır. Ancak bazı olası durumlar da anti-virüs programlarını kullanmak yeterli olmamaktadır. İşte bu yüzden sizler için detaylı virüs temizleme hizmeti sunmaktayız.

Bu alanda da bilgisayar bakımlarınızı yapıyor ve bütün zararlı yazılımlara karşı önlem alıyoruz. Bizim için müşteri hassasiyeti büyük bir önem taşımaktadır. İstediğiniz servisten yararlanabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçerek en uygun ücretlendirmelerden ve en özel hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmanız. Bilgisayarlarınız ve verileriniz artık daha sağlam olsun, herhangi bir veri kaybı veya zararlı yazılımla karşılaşmayın. Bizimle iletişime geçerek bütün sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Bir telefon kadar yakınınızdayız!

Son Projelerimiz

 • 02
  Şub '17

  Multitek Görüntülü Konuşma Sistemleri

  Multitek Görüntülü Konuşma sistemleri İle bayiiliğimiz Başlamış olup Sizlere Akıllı Ev Sistemleri, Apartman Konuşma Sistemleri ve Telefon Santralleri konusunda hizmet Vermekten Onur Duyarız..

 • 05
  Kas '15

  ETA Bayisi Olduk

  Eta İle Yaptığımız Bayiilik Sözleşmesi İle Sizlere Kendi Bünyemizde ETA Bayii olarak Satış Teknik Destek Yedek alma ve Yeniden Kurulum Konularında Hizmet Vermekten Gurur Duyarız.

Başarı Hikayeleri..

testimonial author 50 dolarla nasıl dünya markası olunur?

Steve Jobs’ı, Mark Zuckerberg’i ya da Jeff Bezos’u hemen hemen herkes tanır. Ancak “Phil Knight” adını duyanların sayısı çok azdır. Oysa onun yarattığı Nike markası en az diğerlerinin yarattığı markalar kadar gündelik hayatın bir parçası haline geldi. İşte bir "Ayakkabı Kurdu"nun ağzından kendi başarı öyküsü...

Nike'ı 50 dolarla nasıl yarattım?
Start up’lardan CEO’lara, KOBİ’lerden büyük şirket liderlerine derslerle dolu bu serüveni Phil Knight şöyle anlattı...

Devamını oku...

Hemen Arayın, Hizmetlerimizle Bugün Tanışın! Bize Ulaşın

Firmamızdan Haberler

Ofisimiz ve Servisimiz

Ofis Lokasyonumuz

Ofisimiz

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38
Tel: +90(212)485 4114
E-Posta: palm@palmbilisim.com

Teknik Servis

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38/A
Gsm: +90(507)815 4914
E-Posta: servis@palmbilisim.com