Web Sayfası Tasarımı

Web Sayfası tasarımı konusuna çok farklı bir bakış açısı olan Palm Bilişim klişeleşmiş web sitesi anlayışının teknolojinin önünde engel olmaktan öte gidemediği bilincini, en iyi şekilde; verdiği hizmetlerle, müşterilerinde bıraktığı memnuniyetle ve yine müşteri aracılığıyla büyüyen müşteri kitlesiyle göstermiştir.

Web Grafik Tasarım, Web Programlama, Flash Tasarım, dallarında ayrılan kadrosuyla Palm Bilişim; web siteniz için tek fikir düşüncenin değil, çoklu çalışma sistemiyle üretilen hizmetin kalitesini gösterme çabasındadır. 

Grafik tasarımı olarak görsellik açısından oldukça zengin olduğu halde, hız olarak da bir çok siteden daha hızlı çalışan internet siteleri tasarlıyor, müşterilerimizin kimliğini internet üzerinde en güzel ve en hızlı şekilde yansıtmaya çalışıyoruz.

Bilgisayar ve internetin beklenenden çok daha hızlı bir şekilde yayılmasıyla büyük bir pazar doğmuştur. Bu pazar; tanıtımını ve reklamını yapmak isteyen herkese açık olmakla birlikte, bir çok reklam aracında olduğu gibi uçuk rakamlara değil tahmin edilenden çok daha az rakamlara mal olmaktadır. 

"Web sitesi en ucuz reklam aracıdır" Tezinin her zaman arkasındayız. Diğer reklam yöntemlerine bakalım. En çok rağbet gören tanıtım aracı broşür; A4 boyutunda 10 sayfalı kuşe 1000 adet katalog fiyatı şu an 1500 $ civarında yapılamaktadır. Bu broşür ile sadece 1000 kişiye ulaşabilirsiniz, broşür basıldıktan sonra değişiklik yapma şansınız yoktur. Telefonunuz değişebilir, adresiniz değişebilir, ürünleriniz değişebilir, hatta broşürü basma sebebiniz olan kampanyanız iptal olabilir. Böyle bir durumda reklam yapıp para kazanalım derken zarar etmiş olursunuz. Web sitesine baktığımızda, 10 sayfalık bir internet sitesi size 10 sayfalık 1000 adet broşür fiyatının neredeyse üçte biri fiyatına mal olur. Bizim sitelerimiz bir yılda ortalama 5000 kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Arama motorları, reklam ve hit siteleri sayesinde sizinle daha önce hiç çalışmayan firmalardan iş alırsınız. Broşür genelde yüz yüze görüştüğünüz insanlara verildiği için size ekstra bir müşteri imkanı sağlamaz. Web sitesinin diğer reklam araçlarının avantajları/dezavantajları göz önüne alındığında "Web sitesi en ucuz reklam aracıdır" felsefesinin ne kadar doğru olduğunu siz de fark edeceksiniz. Sizi gerçekten yansıtan bir web sitesi sahibi olmanız elinizde varolabilecek en iyi tanıtım aracıdır. Sizinle ilgili bilgi almak isteyenleri; Hareketli görüntülerle, sesli sunumlarla ve sürekli değiştirilebilen içeriğiyle cezbeder, bu da size yeni müşteriler ve yeni iş alanları kazandırır.

19
Kas '17

                                                                             

                                                                                      Kurumsal Web Sitesi Tasarımları

Web sitesi denildiğinde akla gelen ve tercihler arasında ilk sırada olan kurumsal web site tasarımları düşünülmektedir. Sıklıkla kullanılan, tasarım aşaması kuvvetli olan kurumsal hizmetler, Profiller açısından oldukça güçlü bir alt yapıya sahiptir. 

Kurumsal web siteleri hazırlanırken tüm detaylar önceden planlanmaktadır. Hangi amaç kitleye hitap edecekse o kitlenin özellikleri göz önünde bulundurularak tasarlanmaktadır. Hedef kitlenin özellikleri şu şekilde derlenebilir:

 • Ziyaretçi ile ilgili Profiller
 • Ziyaretçinin özel olarak erişebileceği ziyaretçi bölgeleri vs. düşünülerek tasarlanmaktadır.

Bu özelliklerin yanı sıra kurumsal web siteleri, kullanılabilirlik yönünden de sağlam bir yapıya sahiptir. Sitelere erişirken herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için önlemler önceden alınarak bu sorunlar ortadan kaldırılmaktadır. Bu sayede her yerden/bölgeden erişim sağlanması amaçlanarak dizayn edilmektedir.

Kurumsal web siteleri tasarlanırken özellikle kurum hüviyetine(kimlik) ve kurumun İmlekine(logo) uyumlu olarak hazırlanmaktadır. Ayrıca kurumsal web site tasarımlarının çeşitleri de mevcuttur. Örneğin;

 • Firma web sitesi, kişisel web sitesi, e-ticaret web sitesi, emlak web sitesi, dernek web sitesi, otel web sitesi, genel web sitesi, araba kiralama web sitesi vs.

Bu gibi içerikler mevcut olmakla beraber daha birçok özelliğe açık olan kurumsal web siteleri için daha fazla beklemeyin! Kendinize uyumlu olan kurumsal web site şablonlarını seçin ve en iyi tasarımlara sahip olun!

 

 

 

 

 

19
Kas '17
joomla içerik yönetim sistemi

                                                                     

                                                                  Joomla İçerik Yönetim Sistemi

Joomla, güçlü ve kullanışlı web sayfaları oluşturarak Online(çevrimiçi) uygulamalar geliştirebileceğimiz bir yazılım içerik yönetim sistemidir. Kolay tasarımı ve kullanılabilirliği sayesinde sıklıkla tercih edilen hatta en sevilen yazılımlardan biri olmuştur.

İçerik Yönetim Sistemi Nedir?

İçerik yönetim sistemi, bir yedekleme bir kayıt işlemini düşünün veya bir hard disk, usb de düşünebilirsiniz. Verileriniz yani bilgilerinizin tutulduğu bir platformdur. Web sayfanızla ilgili olan her içeriği tek tek kayıt altına alan ve bunları saklayan/depolayan kullanışlı bir uygulamadır. İçerik bakımından da zenginleştirilmiş bir alt yapısı bulunmaktadır. Joomla içerikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Kolay metinler
 • Resimler
 • Müzikler
 • Videolar
 • Belgeler
 • Dersler vb. gibi daha birçok bileşenden oluşturulabilmektedir.

Dilediğiniz bileşenleri istediğiniz tarzda geliştirebileceğimiz joomla içerik yönetim sistemini tercih edenler, bu yazılımı tercih etmenin mutluluğunu yaşamakta ve joomla geniş kitle yapısıyla gün geçtikçe daha da yayılmaktadır. 

Joomla İçerik Yönetim Sistemini Sen de Keşfetmelisin!

Joomla ile binlerce tema içerisinden dilediğiniz temaları seçin ve sizler için hazırlayalım. Bu tasarım sayesinde kolay ve kullanışlı bir web sayfasına ulaşmak ister misiniz? O halde daha fazla vakit kaybetmeden en uygun tasarım fiyatları ve en zenginleştirilmiş içerik yönetim sistemi için bizlere ulaşın!

İçeriklerinizin güvenli bir şekilde tutulmasını sağlayan joomla artık yanı başınızda!

 

19
Kas '17

Arama motoru optimizasyonu     

Arama Motoru Optimizasyonu(SEO)

Arama motoru optimizasyonu(SEO),yaptırarak arama sonuçlarında olduğunuz konumu yükseltebilirsiniz. Bu optimizasyon sayesinde keşfedilmeye hazır mısınız? Arama motoru optimizasyonun da yükselip daha ön sıralara cıkarak binlerce kişi tarafından görüntülenebilmektesiniz.

Web sayfalarınızın tasarımlarında herhangi bir değişiklik yaptığınız zaman arama motorundaki sıralamanız değişebilir. Bundan dolayı arama motoru optimizasyonu ile sizlere en üst sıralarda ve en baştaki konumlarda yer almanız için güzel imkânlar sunuyoruz. Web sayfanızı tanıtıma sunmak ve daha yeni müşteriler kazanmak için arama motoru optimizasyonunu yaptırmanız doğru bir tercih olacaktır. SEO sayesinde her zaman konumunuz belli olacak ve aramalar da sürekli görüntüleneceksiniz. Ne kadar çok aranılan bir firma olursanız o kadar çok müşteriniz olur. Yapılan seo çalışması sayesinde; Web sayfanızın Google aramalarında Yandex ve Yahoo gibi tarayıcıların arama motorlarında ilk sonuçlarda bulunması sağlanmaktadır.

Sen de SEO Arama Motoru Optimizasyonu Yaptır! Sen de Kazan!

Arama motoru optimizasyonu(SEO) sahibi olarak müşterilerinize web sayfalarınızı ve firmanızı tanıtarak daha da büyüyebilirsiniz. Gün geçtikçe daha fazla kitleye sesinizi duyurmak için daha fazla beklemeyin! En iyi arama motoru optimizasyonu(SEO) seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizin için sunduğumuz bu fırsatları kaçırmayın!

 

 

21
Kas '17

                                                            

seo projesi                                              SEO PROJELERİ

Firmalarınızın en üst sıralarda yer almasını sağlayan SEO projesi sayesinde daha geniş kitlelere sesinizi duyurmanın zamanı geldi. Ekip olarak sektöriyel faaliyetleriniz için sizlere hizmet sunarak, arama işlemlerinde sıralama olarak en başlarda gelen firmalar olmanızı sağlamaktayız.

SEO ile firmanızı en gözde firma haline getirmek ister misiniz? O halde siz seçin biz yapalım. İstediğiniz tarzda SEO web sayfalarını yaparak müşterilerinizin kalbine dokunabiliriz. SEO projesi olarak hazırlanan web sayfalarınız en çok aranılan sayfalar arasında olabilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey tasarımını istediğiniz web sayfasının taslağı ve içerikleri hakkındaki isteklerinizi bize bildirmeniz. Siz dileyin biz yapalım. SEO olarak ilk arananlarda siz de olun. Daha çok amaç kitleye sesiniz ulaşsın. SEO projeleriniz sayesinde kaliteli hizmetler sunmak artık sizin elinizde.

Müşterilerinizin en çok aradığı firma isimlerinden biri olmak ister misiniz? Bu isteğiniz tabi ki mümkün. Bir telefon kadar yakınınızdayız. Bize ulaşarak istediğiniz web sayfalarının projelerini yaptırtabilirsiniz. Siz tercih edin biz yapalım. SEO projesi ile farkınızı ortaya koymak için daha fazla geç kalmayın!

Kalitemiz müşteri memnuniyetlerimiz.

21
Kas '17

                                                                               

yazılım ve programlama

 

 

                              YAZILIM ve PROGRAMLAMA

Yazılım şirketimiz piyasada bulunan bazı şirketlerin oluşturduğu hazır programların, uygulamaların sunmadığı değişik ve çeşitli fonksiyonlar ile hizmet sunmaktadır. Ele alınan fonksiyonları sizler için projelendirerek geliştiriyoruz. 

Yazılım ekibimizin özgün olarak yazdığı ve projelendirdiği yazılımlar ve programlar sizin için en ideal konuma getirilerek, firma olarak işinizi ve kalitenizi bir tık daha yukarıya çekiyor. Yazılım ve programlama konusunda istediğiniz uygulamaları/yazılımları geliştirmektedir. Hatasız ve hazır şablonlu olmayan özgün yazılımları sizler için geliştiriyoruz. Yapmanız gereken tek şey istediğiniz yazılımın içeriklerini ve ne amaçla kullanılacağını bize bildirmeniz olacaktır. Çoğu şirkette olmayan ve çok çeşitli fonksiyonlara sahip özgün yazılımlara sahip olmak istiyor musunuz? Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli bir faktör olmaktadır. Dilediğiniz yazılım ve programlama projelerine sahip olmak için daha fazla beklemeyin! 

Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Özgün yazılım ve programlama projelerine sahip olmak için bizi arayabilirsiniz. Bir telefon kadar yakınınızdayız! 

 

Web Sayfası Tasarımı

Son Projelerimiz

 • 02
  Şub '17

  Multitek Görüntülü Konuşma Sistemleri

  Multitek Görüntülü Konuşma sistemleri İle bayiiliğimiz Başlamış olup Sizlere Akıllı Ev Sistemleri, Apartman Konuşma Sistemleri ve Telefon Santralleri konusunda hizmet Vermekten Onur Duyarız..

 • 05
  Kas '15

  ETA Bayisi Olduk

  Eta İle Yaptığımız Bayiilik Sözleşmesi İle Sizlere Kendi Bünyemizde ETA Bayii olarak Satış Teknik Destek Yedek alma ve Yeniden Kurulum Konularında Hizmet Vermekten Gurur Duyarız.

Başarı Hikayeleri..

testimonial author Başarı için yapılmaması gereken 20 şey

"Başarılı insanların kesinlikle yapmayacağı 20 şey nedir? Gayrimenkul zengini Chris Heller'ın  danışmanlara verdiği seminerde başarılı olmak için yapılması gerekenler hakkında bilgiler verdi... İşte  Heller'a göre iş yaşamında başarı için yapılması gerekenler... 

Başarı için yapılmaması gereken 20 şey

ABD gayrimenkul danışmanlığı şirketi Keller Williams’ın dünya başkanı ve Keller Williams Türkiye ortağı Chris Heller, İstanbul’da düzenlenen “Başarılı Kişilerin Asla Yapmayacağı 20 Şey” konulu seminerde yüzlerce danışmanla bir araya geldi.

Devamını oku...

Hemen Arayın, Hizmetlerimizle Bugün Tanışın! Bize Ulaşın

Firmamızdan Haberler

Ofisimiz ve Servisimiz

Ofis Lokasyonumuz

Ofisimiz

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38
Tel: +90(212)485 4114
E-Posta: palm@palmbilisim.com

Teknik Servis

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38/A
Gsm: +90(507)815 4914
E-Posta: servis@palmbilisim.com