×

Uyarı

Joomla\CMS\Filesystem\Folder::create: Infinite loop detected.

Güvenlik Sistemleri

Palm Bilişim Olarak Elektronik Sektöründeki 20 Yıllık Tecrübemiz ve Bilgi Birikimimiz İle Yola Çıkarak Kontrol Sistemleri, Güvenlik Kamera Sistemleri, Hırsız Alarm Sistemleri Konusunda Siz Müşterilerimize İhtiyaç Duyduğunuz Konularda Çözümlerimizle Destek Vermekteyiz

Konusunda Diplomalı ve Tecrübeli Uzman Ekibimizle Önce Keşif Sonra İstekler Doğrultusundaki Projelendirme Aşamasında Siz Müşterilerimize En Uygun Sistemi Fikir ve İsteklerinize Uygun Şekilde Tasarlamak Bizim Görevimizdir..

          

                                                                                                        

 

                                                                                                 Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik kamera sisteminin sunduğu 2 özellik vardır. İster canlı olarak izleme yapabilirsiniz isterseniz de sonradan izleyebilirsiniz. Kayıt etme özelliği sayesinde istediğiniz zaman kayıt edilmiş olan görüntüleri izleyebilirsiniz. Sizler için sunduğumuz bu hizmet sayesinde evinize, okulunuza veya iş yerinize en iyi en sağlam güvenlik kamera sistemini döşeyebiliyoruz.

Güvenlik kamera sistemi sayesinde hayatınız daha da güvene girmektedir. Kişinin hayatını kötü etkileyecek tüm dış etkenlerden, kişilerden bu kamera izleme, kayıt etme özellikleri sayesinde kurtulabiliyorsunuz. Kayıt anında tüm olup bitenleri izleyebilme şansına sahipsiniz.

Güvenlik kamera sisteminin özellikleri:

 • Kayıt etme işlemi sırasında internet bağlantısına gerek duyulmamaktadır.
 • Kameranızın kaydettiği görüntüler başkası tarafından ele geçirilememektedir.

Hizmetimizden Yararlanmak İçin Daha Fazla Beklemeyin!

Güvenliğiniz bizim için çok önemli. Bir telefon kadar yakınınızdayız. En uygun fiyat aralıkları, en sağlam, güvenli ve hızlı hizmet için bize ulaşın.

Kameranız ile kayıtlarınızı 7/24 izleme şansını yakalayın!

 

                                                                           

                                                                                                                                         

                                                                                                                                          Hırsız Alarm Sistemleri

Güvenliğinize güvenlik katmak ister misiniz? Hırsız alarm sisteminden yararlanmak artık çok kolay. Evinize, iş yerinize, okulunuza ve ofisinize hırsız alarm taktırmak da geç mi kaldınız? Teknik servis olarak daima yanınızda olmaktan onur duyarız. İstediğiniz anda istediğiniz tür hırsız alarm sistemini gerekli mekânlara döşemekteyiz.

Hırsızlık, soygun, gasp ve daha birçok olaydan dolayı kurulması gereken sitemlerden biridir. Bu tür olaylara maruz kalmamak ve can güvenliğinizi sağlamak için hırsı alarm sistemiyle çalışmalısınız. Dilerseniz 2 tür bağlantı gerçekleştirilmektedir. Kablolu bağlantı ve kablosuz bağlantı özelliğinden herhangi birini seçebilir ve sistemi kurdurtabilirsiniz. Ayrıca hırsız alarm sisteminde bulunan şifre sayesinde alarm işlemleri daha sağlam gerçekleştirilmektedir. Şifre ise istenilen kişilerle kontrol amaçlı paylaşılabilir. Hırsız alarm sisteminin kurulacağı yer uygun olmalı ve kurulum öncesi uygun bir yer seçilmelidir.

Hırsız alarm sistemini kurarak güvenliğinizi sağlama almak için bize ulaşın. En güzel fırsatları ve özverili ekip çalışmasını kaçırmayın!

 

                                                                                                                                     

                                                                                                                                              Parmak Okuma Sistemleri

Parmak okuma sistemi, parmak izi ile tanıma ve parmak izi ile geçiş için kullanılmaktadır. Yurt, yemekhane, personel girişi ve üye gibi takip etme sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Akıllı telefonlar da bile parmak izi ile tanıma ve parmak okuma sistemi kullanılmaktadır.          

Giriş- çıkışlarda kullanılan parmak okuma sistemi sayesinde personel, üye veya herhangi bir kişi parmak izlerini okutarak giriş yapabilmektedir. Parmak izi alınmamış olan ve oraya girmesi yasak olan kişiler parmak izleri okutulmadığı için giremezler. Böylelikle güvenliğiniz sağlama alınmış olur. Özellikle en özel sistemlerden biri olan parmak okuma sisteminin kişiye özel olması güvenlik açısından bir numaradır. Herkesin parmak izi kendine özgüdür ve başkası tarafından kullanılamaz.

Parmak okuma sistemleri sayesinde güvende kalmak mı istiyorsunuz? Bizimle hemen iletişime geçebilir ve detaylardan haberdar olabilirsiniz.

 

                                                       

 

 

Kartlı Geçiş Sistemleri

Hizmetlerimiz arasında en iyi sistemlerden biri olan kartlı geçiş sistemi, gün geçtikçe daha da yaygın hale gelmektedir. Tercihler arasında en çok sevilen ve en çok istenilen ürünlerden biri olmaktadır. Belirlenen alanlara kurulan ve sadece belirli yetkili kişilerin giriş yapabileceği bir sistemdir.

Bilgisayar bağlantısı gerektirmeyen bir sistemdir. Master kartının okutulması ile çalışmaktadır. Kart okutma işleminden sonra bir sonraki geçiş işlemlerine/yetkilerine izin verir. Kullanım alanları açısından çok yaygın olan bir sitemdir. Genellikle bina, ofis, depo, oda ve apartman kapılarında kullanılmaktadır. Kartlı geçiş sistemi, kartla geçiş olanağı sağlamasının yanı sıra şifre ile geçiş hakkı da tanımaktadır. Baltalama(sabotaj) yapılması gibi durumlarda kendini kilitleme ve kapatma özelliğine sahiptir.

Güvenle tercih edebileceğiniz sağlam sistemlerden biri olan kartlı geçiş sistemi artık hemen hemen her yerde bulunmaktadır. Sizde bu güvenlik sistemini kullanmak ister misiniz? O halde bizimle iletişime geçerek, bütün avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Kalitemiz işimiz! Sizlere iyi ve sağlam hizmetler vermekten onur duyarız.

 

Son Projelerimiz

 • 02
  Şub '17

  Multitek Görüntülü Konuşma Sistemleri

  Multitek Görüntülü Konuşma sistemleri İle bayiiliğimiz Başlamış olup Sizlere Akıllı Ev Sistemleri, Apartman Konuşma Sistemleri ve Telefon Santralleri konusunda hizmet Vermekten Onur Duyarız..

 • 05
  Kas '15

  ETA Bayisi Olduk

  Eta İle Yaptığımız Bayiilik Sözleşmesi İle Sizlere Kendi Bünyemizde ETA Bayii olarak Satış Teknik Destek Yedek alma ve Yeniden Kurulum Konularında Hizmet Vermekten Gurur Duyarız.

Başarı Hikayeleri..

testimonial author 50 dolarla nasıl dünya markası olunur?

Steve Jobs’ı, Mark Zuckerberg’i ya da Jeff Bezos’u hemen hemen herkes tanır. Ancak “Phil Knight” adını duyanların sayısı çok azdır. Oysa onun yarattığı Nike markası en az diğerlerinin yarattığı markalar kadar gündelik hayatın bir parçası haline geldi. İşte bir "Ayakkabı Kurdu"nun ağzından kendi başarı öyküsü...

Nike'ı 50 dolarla nasıl yarattım?
Start up’lardan CEO’lara, KOBİ’lerden büyük şirket liderlerine derslerle dolu bu serüveni Phil Knight şöyle anlattı...

Devamını oku...

Hemen Arayın, Hizmetlerimizle Bugün Tanışın! Bize Ulaşın

Firmamızdan Haberler

Ofisimiz ve Servisimiz

Ofis Lokasyonumuz

Ofisimiz

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38
Tel: +90(212)485 4114
E-Posta: palm@palmbilisim.com

Teknik Servis

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38/A
Gsm: +90(507)815 4914
E-Posta: servis@palmbilisim.com