Muhasebe Programları

 

akınsoft bayi

AKINSOFT BAYİİ

Gün geçtikçe adından daha çok söz ettiren Akınsoft bayi, geliştirdiği ve ürettiği yazılımlar sayesinde Türkiye'nin bilişim sektörüne yön veren ve ışık olan bir bayidir. Yakın zamanda da Dünya bilişiminde de önde gelecek ve konuşulacak bir bayi olacaktır. 

Misyonu bakımından en çok aranan ve tercih edilen Akınsoft bayisi yenilikçi, geliştirici ve girişimci ekibiyle çalışmaktan gurur duyuyor. Türkiye'nin her yerine ulaşan ve çözüm odaklı olan Akınsoft bayisi daha çok geniş kitleye sesini duyurmaya devam ediyor ve yönüyle de ileride bilişim sektörlerinin vazgeçilmezi olacaktır.

Akınsoft bayisi olarak ekibimizle hizmet vermekten onur duyarız. Önceliğimiz sağlam ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz.

 

                                                                           

ETA BAYİİ

ETA bayi programlama adına en güzel imkan ve güzellikleri sunmaktadır. Ekibimiz ile birlikte sizlere her zaman hizmet sunmak ve kaliteli işler yaparak memnuniyetinizi kazanmak için çalışıyoruz.

Bayi olarak uzman, yetenekli ve girişimci ekibimizle çalışıyoruz. En iyi ve profesyonel yazılımları üreterek daha geniş kitlelere ulaşıyoruz. Arananlar listesinin başında gelen ETA bayimiz sizler için 7/24 hizmet vermektedir. Programlama ve yazılım adına güzel işlere imza atıyoruz ve günden güne müşteri memnuniyetini artırıyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve hizmet olarak kalıcılığı sağlamak adına unutulmaz sağlam yazılımlar geliştiriyor ve üretiyoruz.

Sizin için iş başındayız. Hizmetimizden yararlanmak için daha fazla zaman kaybetmeyin. Bir telefon kadar yakınınızdayız. 

Siz isteyin ETA bayi olarak sizler için üretelim ve yapalım!

Son Projelerimiz

 • 02
  Şub '17

  Multitek Görüntülü Konuşma Sistemleri

  Multitek Görüntülü Konuşma sistemleri İle bayiiliğimiz Başlamış olup Sizlere Akıllı Ev Sistemleri, Apartman Konuşma Sistemleri ve Telefon Santralleri konusunda hizmet Vermekten Onur Duyarız..

 • 05
  Kas '15

  ETA Bayisi Olduk

  Eta İle Yaptığımız Bayiilik Sözleşmesi İle Sizlere Kendi Bünyemizde ETA Bayii olarak Satış Teknik Destek Yedek alma ve Yeniden Kurulum Konularında Hizmet Vermekten Gurur Duyarız.

Başarı Hikayeleri..

testimonial author Beyninizi zinde tutmanın yolu

Bilim adamlarına göre sporla birlikte beyne daha fazla kan, oksijen, beyin sağlığını koruyan besleyici maddeler ve yeni beyin hücreleriyle aralarındaki bağlantıları oluşturan büyüme hormonu gidiyor. Haftada bir kaç kez yapılan egzersizin, 50'li yaşlardan sonra aklı zinde tutmanın en iyi yöntemi olduğu sonucuna varıldı.

Spor 50 yaş üzerindekilerin 'beynini koruyor Avustralya'nın Canberra Üniversitesi'nde yapılan araştırmada, haftada bir kaç kez yapılan orta dereceli egzersizin, 50'li yaşlardan sonra aklı zinde tutmanın en iyi yöntemi olduğu sonucuna varıldı. Geçmişte yapılan 39 farklı araştırmanın analiz edildiği çalışmaya göre, düşünme ve hafıza kabiliyetleri en çok kalp ve kaslarını düzenli olarak çalıştıranlarda gelişiyor.

Devamını oku...

Hemen Arayın, Hizmetlerimizle Bugün Tanışın! Bize Ulaşın

Firmamızdan Haberler

Ofisimiz ve Servisimiz

Ofis Lokasyonumuz

Ofisimiz

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38
Tel: +90(212)485 4114
E-Posta: palm@palmbilisim.com

Teknik Servis

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38/A
Gsm: +90(507)815 4914
E-Posta: servis@palmbilisim.com