×

Uyarı

Joomla\CMS\Filesystem\Folder::create: Infinite loop detected.

          

                                                                                                        

 

                                                                                                 Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik kamera sisteminin sunduğu 2 özellik vardır. İster canlı olarak izleme yapabilirsiniz isterseniz de sonradan izleyebilirsiniz. Kayıt etme özelliği sayesinde istediğiniz zaman kayıt edilmiş olan görüntüleri izleyebilirsiniz. Sizler için sunduğumuz bu hizmet sayesinde evinize, okulunuza veya iş yerinize en iyi en sağlam güvenlik kamera sistemini döşeyebiliyoruz.

Güvenlik kamera sistemi sayesinde hayatınız daha da güvene girmektedir. Kişinin hayatını kötü etkileyecek tüm dış etkenlerden, kişilerden bu kamera izleme, kayıt etme özellikleri sayesinde kurtulabiliyorsunuz. Kayıt anında tüm olup bitenleri izleyebilme şansına sahipsiniz.

Güvenlik kamera sisteminin özellikleri:

 • Kayıt etme işlemi sırasında internet bağlantısına gerek duyulmamaktadır.
 • Kameranızın kaydettiği görüntüler başkası tarafından ele geçirilememektedir.

Hizmetimizden Yararlanmak İçin Daha Fazla Beklemeyin!

Güvenliğiniz bizim için çok önemli. Bir telefon kadar yakınınızdayız. En uygun fiyat aralıkları, en sağlam, güvenli ve hızlı hizmet için bize ulaşın.

Kameranız ile kayıtlarınızı 7/24 izleme şansını yakalayın!

 

Son Projelerimiz

 • 02
  Şub '17

  Multitek Görüntülü Konuşma Sistemleri

  Multitek Görüntülü Konuşma sistemleri İle bayiiliğimiz Başlamış olup Sizlere Akıllı Ev Sistemleri, Apartman Konuşma Sistemleri ve Telefon Santralleri konusunda hizmet Vermekten Onur Duyarız..

 • 05
  Kas '15

  ETA Bayisi Olduk

  Eta İle Yaptığımız Bayiilik Sözleşmesi İle Sizlere Kendi Bünyemizde ETA Bayii olarak Satış Teknik Destek Yedek alma ve Yeniden Kurulum Konularında Hizmet Vermekten Gurur Duyarız.

Başarı Hikayeleri..

testimonial author Beyninizi zinde tutmanın yolu

Bilim adamlarına göre sporla birlikte beyne daha fazla kan, oksijen, beyin sağlığını koruyan besleyici maddeler ve yeni beyin hücreleriyle aralarındaki bağlantıları oluşturan büyüme hormonu gidiyor. Haftada bir kaç kez yapılan egzersizin, 50'li yaşlardan sonra aklı zinde tutmanın en iyi yöntemi olduğu sonucuna varıldı.

Spor 50 yaş üzerindekilerin 'beynini koruyor Avustralya'nın Canberra Üniversitesi'nde yapılan araştırmada, haftada bir kaç kez yapılan orta dereceli egzersizin, 50'li yaşlardan sonra aklı zinde tutmanın en iyi yöntemi olduğu sonucuna varıldı. Geçmişte yapılan 39 farklı araştırmanın analiz edildiği çalışmaya göre, düşünme ve hafıza kabiliyetleri en çok kalp ve kaslarını düzenli olarak çalıştıranlarda gelişiyor.

Devamını oku...

Hemen Arayın, Hizmetlerimizle Bugün Tanışın! Bize Ulaşın

Firmamızdan Haberler

Ofisimiz ve Servisimiz

Ofis Lokasyonumuz

Ofisimiz

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38
Tel: +90(212)485 4114
E-Posta: palm@palmbilisim.com

Teknik Servis

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38/A
Gsm: +90(507)815 4914
E-Posta: servis@palmbilisim.com