Toner Dolumu Yaptırmanın Avantajları

Gerekli olan dökümanlarınızın yazdırılması için illa ki bir yazıcınızın olması gerekmektedir. Yazıcılar sayesinde bir sürü işlem gerçekleştirebiliyoruz. Bazen yazıcıların yazdırma işleminde kullanılan tonerleri bitebiliyor. Elbette ki bu bir sorun olamaz. Çünkü biten tonerlerin dolumunu yaparak, yazıcıdan doküman almaya devam edebiliyoruz. 

Yazıcılarınızın tonerleri mi bitti? Çözümü çok basit olmaktadır. Tonerleriniz bittiği an da yeniden dolum yaptırarak hem yeniden kullanabilir hem de para yönünden rahat edebilirsiniz. Dolum yaptırma sayesinde yeni bir toner almanıza gerek kalmaz. Uygun fiyata dolum yaptırtarak sorununuzu halledebilirsiniz. Toner dolumu içinde hizmet vererek müşterilerimizi memnun etmekteyiz. Ekibimiz, sizin bulunduğunuz konuma gelerek size destek olmaktadır. Toner dolumu için yorulmanıza gerek kalmadan kapınıza gelerek hizmet vermekteyiz. Bütün bu özellikler sayesinde müşterilerimize daha hızlı ve daha güvenilir hizmet sağlıyoruz.

Toner dolumu için en uygun fırsatlardan yararlanmak için yanı başınızdayız. Bizimle iletişime geçerek tüm detaylardan eksiksiz olarak yararlanabilirsiniz.

Tonerlerin dolumunu yaptır cebinden kazan!

 

Son Projelerimiz

 • 02
  Şub '17

  Multitek Görüntülü Konuşma Sistemleri

  Multitek Görüntülü Konuşma sistemleri İle bayiiliğimiz Başlamış olup Sizlere Akıllı Ev Sistemleri, Apartman Konuşma Sistemleri ve Telefon Santralleri konusunda hizmet Vermekten Onur Duyarız..

 • 05
  Kas '15

  ETA Bayisi Olduk

  Eta İle Yaptığımız Bayiilik Sözleşmesi İle Sizlere Kendi Bünyemizde ETA Bayii olarak Satış Teknik Destek Yedek alma ve Yeniden Kurulum Konularında Hizmet Vermekten Gurur Duyarız.

Başarı Hikayeleri..

testimonial author Beyninizi zinde tutmanın yolu

Bilim adamlarına göre sporla birlikte beyne daha fazla kan, oksijen, beyin sağlığını koruyan besleyici maddeler ve yeni beyin hücreleriyle aralarındaki bağlantıları oluşturan büyüme hormonu gidiyor. Haftada bir kaç kez yapılan egzersizin, 50'li yaşlardan sonra aklı zinde tutmanın en iyi yöntemi olduğu sonucuna varıldı.

Spor 50 yaş üzerindekilerin 'beynini koruyor Avustralya'nın Canberra Üniversitesi'nde yapılan araştırmada, haftada bir kaç kez yapılan orta dereceli egzersizin, 50'li yaşlardan sonra aklı zinde tutmanın en iyi yöntemi olduğu sonucuna varıldı. Geçmişte yapılan 39 farklı araştırmanın analiz edildiği çalışmaya göre, düşünme ve hafıza kabiliyetleri en çok kalp ve kaslarını düzenli olarak çalıştıranlarda gelişiyor.

Devamını oku...

Hemen Arayın, Hizmetlerimizle Bugün Tanışın! Bize Ulaşın

Firmamızdan Haberler

Ofisimiz ve Servisimiz

Ofis Lokasyonumuz

Ofisimiz

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38
Tel: +90(212)485 4114
E-Posta: palm@palmbilisim.com

Teknik Servis

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38/A
Gsm: +90(507)815 4914
E-Posta: servis@palmbilisim.com