İhtiyaç duyabileceğiniz ödeme seçenekleri ve sanal poslarla entegrasyon için AKINSOFT Yeni Nesil E-ticaret, işletmenizin her şeyi olmaya aday.

Sanal Pos (Banka Ödemeleri)

İşletme açısından tahsilat her şey demektir. İyi bir e-ticaret sistemi, siparişin hemen sonrasında sanal poslarınız üzerinden ödeme alarak siparişin hayata geçmesini sağlayandır. İhtiyaç duyabileceğiniz ödeme seçenekleri ve sanal poslarla entegrasyon için AKINSOFT Yeni Nesil E-ticaret işletmenizin her şeyi olmaya aday.

 

 
Garanti Sanal Pos Entegrasyonu Garanti Pay EntegrasyonuYapı Kredi Sanal Pos Entegrasyonu Türkiye İş Bankası Sanal Pos Ent.Akbank Sanal Pos Entegrasyonu   Finansbank Sanal Pos Entegrasyonu   Deniz Bank Sanal Pos Entegrasyonu
 
Kuveyttürk Sanal Pos Entegrasyonu  Teb Sanal Pos EntegrasyonuHalk Bank Sanal Pos Entegrasyonu  Anadolu Bank Sanal Pos Entegrasyonu  ING Bank Sanal Pos Entegrasyonu  Vakıfbank Sanal Pos Entegrasyonu Ziraat Bankası Sanal Pos EntegrasyonuTürkiye Finans Sanal Pos Entegrasyonu
 
HSBC Sanal Pos Entegrasyonu
Diğer Ödeme Seçenekleri 
PayU EntegrasyonuiPara Entegrasyonu  Kapıda Ödeme Seçeneği  Banka ve Taksit Bazında Pos Tanımı   Sadece Sipariş   Havale İle Ödeme iyzico Entegrasyonu    ParamPos Entegrasyonu
BKM Express EntegrasyonuElden Taksit EntegrasyonuHepsipay EntegrasyonuPaynet EntegrasyonuPaytr EntegrasyonuMoka EntegrasyonuDepom Online EntegrasyonuPaytrek EntegrasyonuPayone Entegrasyonu
 

Son Projelerimiz

 • 02
  Şub '17

  Multitek Görüntülü Konuşma Sistemleri

  Multitek Görüntülü Konuşma sistemleri İle bayiiliğimiz Başlamış olup Sizlere Akıllı Ev Sistemleri, Apartman Konuşma Sistemleri ve Telefon Santralleri konusunda hizmet Vermekten Onur Duyarız..

 • 05
  Kas '15

  ETA Bayisi Olduk

  Eta İle Yaptığımız Bayiilik Sözleşmesi İle Sizlere Kendi Bünyemizde ETA Bayii olarak Satış Teknik Destek Yedek alma ve Yeniden Kurulum Konularında Hizmet Vermekten Gurur Duyarız.

Başarı Hikayeleri..

testimonial author Beyninizi zinde tutmanın yolu

Bilim adamlarına göre sporla birlikte beyne daha fazla kan, oksijen, beyin sağlığını koruyan besleyici maddeler ve yeni beyin hücreleriyle aralarındaki bağlantıları oluşturan büyüme hormonu gidiyor. Haftada bir kaç kez yapılan egzersizin, 50'li yaşlardan sonra aklı zinde tutmanın en iyi yöntemi olduğu sonucuna varıldı.

Spor 50 yaş üzerindekilerin 'beynini koruyor Avustralya'nın Canberra Üniversitesi'nde yapılan araştırmada, haftada bir kaç kez yapılan orta dereceli egzersizin, 50'li yaşlardan sonra aklı zinde tutmanın en iyi yöntemi olduğu sonucuna varıldı. Geçmişte yapılan 39 farklı araştırmanın analiz edildiği çalışmaya göre, düşünme ve hafıza kabiliyetleri en çok kalp ve kaslarını düzenli olarak çalıştıranlarda gelişiyor.

Devamını oku...

Hemen Arayın, Hizmetlerimizle Bugün Tanışın! Bize Ulaşın

Firmamızdan Haberler

Ofisimiz ve Servisimiz

Ofis Lokasyonumuz

Ofisimiz

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38
Tel: +90(212)485 4114
E-Posta: palm@palmbilisim.com

Teknik Servis

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38/A
Gsm: +90(507)815 4914
E-Posta: servis@palmbilisim.com